top of page
IMG_7520.jpg

Привіт!
Ми afyny [а'фини]

afyny народжені у Львові у 2019 році, як прояв подяки всім діткам, їхній фантазії та відчуттю, що немає нічого неможливого.
 
Ми створюємо одяг, який діти люблять одягати, але не зачіпаючи при цьому, соціальних та екологічних аспектів виробництва. Це місія бренду  і це впливає на кожен наш крок.  Адже у такому одязі, не тільки добре виглядаєш, а й чудово себе почуваєш.

IMG_8363.jpg

У наших колекціях ми пропонуємо широкий асортимент стійких тканин та аксесуарів:

  • Використання органічної бавовни, переробленої бавовни та поліестеру, а також, тканин рослинного походження Tencel та Modal.

  • Ми не використовуємо шкіру, хутро, пір’я, натуральний шовк в жодному з наших виробів.

  • Усі наші кнопки не містять токсичного нікелю та спеціально створені для дитячого текстилю японською фабрикою YKK.

  • Використовуємо ґудзики з дерева (корозо, пальма, коркове дерево) та з переробленої сировини (бавовна, папір, залишки рису та ін).

  • Співпрацюємо з інноваційними текстильними виробництвами. Як-от португальська фабрика RDD (Research Design Development), клієнтами якої, є світові бренди COS, Stella McCartney, Moschino та ін.  Фабрика спеціалізується на sustainable тканинах  з переробленої та органічної сировини. 

  • Для більшості принтів використовуємо гіпоалергенні екологічні фарби на водній основі

 

Крім цього, усі виробничі процеси, які можна зробити на місці, ми робимо локально. Розробляємо, принтуємо, вишиваємо та відшиваємо колекції безпосередньо у Львові, на відстані від нашого офісу не більше 5 км. Тим самим, виконуючи ще один принцип сталого виробництва.

IMG_7581.jpg

Весь наш одяг є унісекс, і ми ніколи не класифікуємо та не розміщуємо свою продукцію на основі нормативної статі. 

У модельному ряді представлені речі від 3 місяців до 8 років.

Ми створюємо значно більше, ніж просто одяг. Адже у кожній нашій колекції, ми піднімаємо глобальну тему, яка надихає дітей та дорослих на покращення світу, у якому ми живемо. А дітки виступають  послами цих наших  ініціатив.

Ми хочемо дати дітям свободу вибору одягу, який відповідає їхній особистості, настрою та творчості.

bottom of page