IMG_4424.jpg

Привіт!

Ми afyny [а'фини]

wheet pattern.png

afyny - український бренд дитячого одягу, створений у Львові у 2019 році, як прояв подяки всім діткам, їхній уяві та відчуттю, що немає нічого неможливого.

 

Ми хочемо створювати одяг, який діти люблять одягати, але не зачіпаючи соціальних та екологічних аспектів виробництва. Це місія бренду  і це впливає на кожен наш крок.  Адже у такому одязі, не тільки добре виглядаєш, а й чудово себе почуваєш.

afynykids_team.jpg

У той час, коли захист довкілля вже не є правом вибору, а скоріше запорукою нашого майбутнього, обмін цим зобов’язанням з нашими дітьми стає обов'язком. В наших колекціях ми пропонуємо широкий асортимент стійких тканин та аксесуарів:

  • Використання органічної бавовни, переробленої бавовни та поліестеру, а також,  інноваційних тканин рослинного походження Tencel та Modal.

  • Ми не використовуємо шкіру, хутро, пір’я,  натуральний шовк в жодному з наших виробів.

  • Усі наші кнопки не містять токсичного нікелю та спеціально створені для дитячого текстилю японською фабрикою YKK.

  • Використовуємо ґудзики з дерева (корозо, пальма, коркове дерево) та з переробленої сировини (бавовна, папір, залишки рису та ін).

  • Співпрацюємо з інноваційними текстильними виробництвами. Як-от португальська фабрика RDD (Research Design Development), клієнтами якої, є світові бренди COS, Stella McCartney, Moschino та ін.  Фабрика спеціалізується на sustainable тканинах  з переробленої та органічної сировини. 

 

Крім цього, усі виробничі процеси, які можна зробити на місці, ми робимо локально. Принтуємо, вишиваємо та відшиваємо колекції безпосередньо у Львові, на відстані від нашого офісу не більше 5 км. Усі наші тканини також виробляються з локальної сировини у Туреччині та Португалії. Тим самим, виконуючи ще один принцип сталого виробництва.

wheet print.png
IMG_8774 (1).jpg

Весь наш одяг є унісекс, і ми ніколи не класифікуємо та не розміщуємо свою продукцію на основі нормативної статі. 

У модельному ряді представлені речі від 3 місяців до 8 років.

Принти бренду  розроблені талановитим ілюстратором  з Фінляндії. Яка співпрацює з такими світовими брендами, як Zara, Tiny Cottons, Bobo Choses.

У кожній нашій колекції, ми піднімаємо глобальну тему, яка надихає дітей та дорослих на покращення світу, у якому ми живемо. А наші дітки виступають  послами цих ініціатив.

 

Соціальна відповідальність бренду включає кожну взаємодію - від дизайну та виготовлення до комунікацій та продажів. Ми хочемо дати дітям свободу вибору одягу, який відповідає їхній особистості, настрою та творчості.