BUG SUPERSTAR

AW21 Collection

IMG_0741.JPG.jpg

Комахи значать більше, ніж ми звикли думати

Комахи зовсім не страшні, навпаки! Вони смішні, цікаві, надзвичайно корисні та, на жаль, беззахисні. Тому наше завдання – не знищувати таких важливих, хоч і маленьких, мешканців планети Земля.

У новій AW'21 колекції, ми продовжуємо дотримуватись принципів екологічності та сталості продукту. П'ятнадцять з вісімнадцяти моделей в колекції вироблені з органічної бавовни.
 
Для принтів використовуємо гіпоалергенні екологічні фарби на водній основі, що наносяться в мінімальній кількості, тому, принти майже не відчутні на дотик. 
 
Ми продовжуємо використовувати кнопки від світового виробника YKK, що створені спеціально для дитячого текстилю та не містять токсичного нікелю. 
 
Усі принти та ілюстрації були створені в колаборації з художницею з Фінляндії, яка співпрацювала з такими світовими брендами, як ZARA, Bobo Choses, Tiny Cottons.

 

Усі виробничі процеси, від розробки до кінцевого продукту, відбуваються локально у Львові, в одному з найкрасивіших і найстаріших міст України, в радіусі 7 км від офісу afynykids.

1/1