Star Chef

SS22 Collection

IMG_0621.jpg

Волю дитячій фантазії!

 

Нехай експериментують, досліджують та винаходять нові смаки. Те, що обожнюємо ми, не завжди подобається дітям. Дозвольте малечі вибирати улюблену страву самостійно або ж навіть вигадати безліч своїх, ще нікому невідомих страв. А колекція Star Chef стане натхненням для діточок та вірним другом у кулінарному світі!

 

У новій колекції SS22 ми продовжуємо дотримуватись принципів екологічності та сталості продукту. Маємо одну з найбільш стійких моделей на ринку. Відтак у новій колекції Star Chef продукцію виготовлено з органічної бавовни, переробленої бавовни та інноваційної тканини Tencel, яка має найменший вплив як на природу, так і на здоров'я людини.

 

Чотирнадцять з шістнадцяти моделей в колекції вироблені з органічної бавовни. Ця бавовна вирощена без використання пестицидів, гербіцидів чи будь-яких інших хімічних добрив. Стійка система виробництва також допомагає поповнювати та підтримувати здоров’я ґрунтів.

 

Для принтів ми використовуємо гіпоалергенні екологічні фарби на водній основі. Наносимо фарби у мінімальній кількості, тому принти майже не відчутні на дотик.

 

Для колекції Star Chef продовжуємо використовувати кнопки від світового виробника YKK, що створені спеціально для дитячого текстилю та не містять токсичного нікелю.

 

Усі виробничі процеси — від розробки до кінцевого продукту, відбуваються локально. Створюємо одяг для дітей в радіусі 7 км від офісу afynykids, у Львові — одному з найкрасивіших і найстаріших міст України. Це допомагає зменшити забруднення, спричинене перевезеннями на великі відстані.

 

Поліграфія для SS22 надрукована на папері з переробленої сировини.

 

Принти та ілюстрації були створені в колаборації з художницею з Фінляндії, яка співпрацювала з великими світовими брендами — ZARA, Bobo Choses, Tiny Cottons.

 

afynykids народжені, щоб створювати одяг, який подобається дітям та не зачіпає соціальних та екологічних аспектів виробництва. Адже в такому одязі, не тільки добре виглядаєш, а й чудово почуваєшся.

1/1