IMG_1082.jpg
saveTHEforest_logo_red.png

     По закінченню спекотного літа, звірі почали помічати, що довкола лісу назбиралося багато сміття. Вийшли вони зі своїх домівок і стали очищати ліс. До вечора прибрали увесь — назносили величезну гору сміття. Тепер звірі знову задумалися: що з ним робити? Такою та купа мотлоху була страшною та чужою серед зелених дерев, що хотілося якнайшвидше відвернутися від неї. Але ж як таке страховисько залишити посеред лісу?
     Наступного дня, коли прокинулось сонце, а осіннє листя увімкнуло мелодію шелесту — до царства звірів завітали afyny, які навіть не підозрювали, що врятують ліс від халепи.
     Навколо них збіглись усі звірі. Одразу взяла слово мураха та  розповіла про велику гору сміття, яку вони не знають куди подіти.
Маленькі afyny не могли повірити, адже навколо було настільки чисто та красиво, що і думки про те, що люди могли тут щось викинути не було.

     «За нами»,—  крикнули білки і побігли в сторону галявини ... Побачивши ту гору сміття у всіх забракло слів. Дітям стало дуже соромно, бо розуміли, що це — слід людини, який вони просто зобов’язані прибрати ...
     Цілий день маленькі руки та лапки порались, щоб винести все сміття з лісу. І до заходу сонця вони змогли перемогти того сміттєвого монстра! Скільки радості було в очах лісових жителів, бо їхній дім — знову чистий!

     Ми всі - діти світу! І нашим обов’язком є підтримувати Наш з Вами дім в чистоті.

IMG_1146.jpg
1/1
saveTHEforest_ants.png
saveTHEforest_ants.png
saveTHEforest_text.png