ARTIST NEXT DOOR

SS21 Collection

Ми так любимо відвідувати музеї світових митців – готові стояти годинами в черзі, їхати безліч кілометрів, витрачати чималу суму на вхідний квиток... Але чомусь ми не цікавимося і не цінуємо таланти, що живуть поруч, за сусідніми дверима. Майже в кожному містечку, в будь-якому кінці світу жив свій місцевий геній. Так, вони менш відомі, але вони не менш геніальні.

 

Цією колекцією хочемо  відкрити завісу у світ локального мистецтва. Мотивувати більше вивчати, цінувати та пишатись  своїм - рідним.

У новій SS'21 колекції продовжуємо дотримуватись принципів екологічності та сталості продукту. Чотирнадцять з п'ятнадцяти моделей в колекції вироблені з органічної бавовни.

Для принтів використовуємо гіпоалергенні екологічні фарби на водній основі і наносяться в мінімальній кількості, тому, принти майже не відчутні на дотик. Також, принтуємо без білої основи та праймера, тим самим усуваючи додаткові нашарування, що потовщують принт та обробку тканини хімічними речовинами (праймер). Таким методом принт отримує більш природні відтінки.

Ми продовжуємо використовувати кнопки від світового виробника YKK, що створені спеціально для дитячого текстилю та не містять токсичного нікелю. Також ґудзики, які на 80% складаються з переробленої бавовни. Органічне походження сировини підтверджено сертифікатом GOTS.

Усі принти та ілюстрації були створені в колаборації з художницею з Фінляндії, яка співпрацювала з такими світовими брендами, як ZARA, Bobo Choses, Tiny Cottons.

1/1