FREEDOM OF CHILDHOOD

AW20 Collection

Життя кожної дитини особливе та унікальне. Не всі хлопці хочуть займатись боксом, і не всім дівчатам треба гратись ляльками. Не варто нав’язувати дітям ті мрії, які батьки не могли реалізувати у своєму житті. Freedom of Childhood - це протест проти феномену, коли батьки обирають чим дитині варто займатись…

Нам, дорослим, варто навчитись прислухатись до наших чад, приймати їх вибір та головне - НЕ ВБИВАТИ МРІЮ, якою шаленою вона б не була.

 

У новій AW'20 колекції продовжуємо дотримуватись принципів екологічності та сталості продукту. Дев'ять з десяти моделей в колекції вироблені з 100% органічної бавовни.

Для принтів використовуємо гіпоалергенні екологічні фарби на водній основі і наносяться в мінімальній кількості, тому, принти майже не відчутні на дотик. Також, принтуємо без білої основи та праймера, тим самим усуваючи додаткові нашарування, що потовщують принт та обробку тканини хімічними речовинами (праймер). Таким методом принт отримує більш природні відтінки.

Ми продовжуємо використовувати кнопки від світового виробника YKK, що створені спеціально для дитячого текстилю та не містять токсичного нікелю. У колекції є 100% vegan ґудзики, виготовленні з корозо (плоди пальм Phytelephas Macrocarpa, що ростуть у тропіках Південної Америки), які пофарбовані виключно натуральними фарбниками. У нашому випадку, це пігмент рослини індиго, яку використовують при натуральному фарбуванні тканин у синій колір. Органічне походження сировини підтверджено сертифікатом GOTS.  При виробництві суконь використовуємо ґудзики, які на 80% складаються з переробленої бавовни. Органічне походження сировини також підтверджене сертифікатом GOTS.

Усі принти та ілюстрації були створені в колаборації з художницею з Фінляндії, яка співпрацювала з такими світовими брендами, як ZARA, Bobo Choses, Tiny Cottons.

1/1
  • instagram-logo_ blue

© 2019 afynykids

Ми ділимось цікавими новинами